Opening Golfbaan Bentwoud

Op zaterdag 25 juni gaat het eerste deel van Golfbaan Bentwoud open. Golfers kunnen dan terecht op de drivingrange én de 9-holes par 3-4 baan die dagelijks open zijn van 08.00 - 20.00 uur. De opening wordt een week later, op zaterdag 2 juli, feestelijk gevierd.  Gedeputeerde Han Weber van de Provincie Zuid-Holland zal ‘s ochtends de officiële openingshandeling verrichten. Daarna is iedereen tussen 11.00 en 15.30 uur welkom om tijdens het openingsfeest de baan op een ontspannen manier te leren kennen.

Naast de par 3-4 baan komt er een 27-holes wedstrijdbaan. Golfbaan Bentwoud zal dan met 36 holes het grootste golfcomplex van de provincie Zuid-Holland zijn. Voor het golfen op de par 3-4 baan is geen Golfvaardigheidsbewijs nodig. Golfers die hun Golfvaardigheidsbewijs willen halen of hun spel willen verbeteren, zijn bij Golfacademy Bentwoud aan het goede adres. De Golfacademy gaat gelijk met de baan op 25 juni open.

Openingsfeest: baan ontdekken
Tijdens het publieke openingsfeest op zaterdag 2 juli kunnen bezoekers deelnemen aan golfclinics, korte competities en allerhande activiteiten om de baan te ontdekken. Voor sommige activiteiten wordt een kleine vergoeding gevraagd. Hiermee zamelt Golfbaan Bentwoud geld in voor het Avatarbos dat grenzend aan de golfbaan in het Bentwoud wordt aangelegd.

Aanleg
Na de opening gaat de aanleg van de rest van Golfbaan Bentwoud gewoon door. Dit najaar zullen de eerste 9-wedstrijdholes in gebruik genomen worden. Naar verwachting is de volledige baan medio 2012 gereed. Het golfgebouw zal einde van dit jaar in gebruik genomen worden.

Terug naar overzicht

Inschrijven voor nieuwsbrief NVG

Contact

NVG golf
Danzigerkade 8
1013 AP Amsterdam
Tel: +31 20-3306103
Fax: +31 20-3306105